Radost, smích, štěstí, pláč, emoce. Právě fotografie jsou jedinečným a nenahraditelným nástrojem, který dokáže zachytit atmosféru daného okamžiku tak dokonale, že při každém pohledu na ně se vám barvitě vybaví všechny vzpomínky. Dovolte mi sdílet důležité okamžiky Vašeho života s Vámi a zprostředkovat Vám takové vzpomínky, které nevyblednou.

Co můžete čekat?

 – Osobní přístup
 – Rychlé zpracování
 – Kreativitu a originalitu nápadu
 – Přijedu za Vámi kamkoliv

Cena celodenního focení pro sezonu 2023 se pohybuje od 16000,- do 20000,- korun. Každý svatební den je trochu jiný, proto jej i individuálně nacením.  Upravené a retušované fotografie odevzdávám do dvou týdnů.

Ze svatebního dne Vám mohu vytvořit stylovou fotoknihu na míru, nebo fotografie vytisknout.  Na svatbě lze také zařídit fotokoutek vč. okamžitého tisku fotografií termosublimačním tiskem. Vč. obsluhy a rekvizit za 8 tisíc korun.

Natáčíme také video. Cena za video u celodenního natáčení se pohybuje od 18000,- do 26000,- korun. 

Velmi Vám doporučuji předsvatební schůzku spojenou s focením. Tohle focení je oproti běžnému párovému focení za zvýhodněnou cenu 3500,-

Jde mi o to, dělat vždy svoji práci co nejlépe, proto mě neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Rád Vám se vším pomohu a poradím, které služby by byly pro Váš svatební den nejvhodnější.

Kontaktujte mě s vašimi požadavky, rád vám udělám cenovou nabídku na míru. Nezapoměňte prosím napsat předpokládaný termín a místo svatby.

marc4foto@gmail.com

+420 734 201 675

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Menu
Call Now Button preloader