Služby

Fotografie

Při práci na fotografiích se soustředím především na kompozici a hru světla. Vyhovím vám ve všech žánrech, ať už se jedná o glamour, svatební fotografii, portrétní, produktovou, nebo fotografii krajiny.  Co se týče focení důležitých momentů vašeho života, je pro mne prioritou být ve správný čas na správném místě a zachytit emoce, či kouzlo okamžiku tak dobře, jak jen to bude možné.

Úprava fotek

Spoustu lidí se mě ptá, jestli svoje fotky upravuji. Focení je jen polovina práce, kterou fotograf odvede a úprava fotky je stejně důležitá, jako ostrost, nebo kompozice. Každé fotce se věnuji zvlášť, abych dosáhl co nejlepšího výsledku a fotka na pozorovatele působila opravdovým dojmem.

Video

Během veškeré videoprodukce, ať už jsou to krátké hudební, či svatební klipy, anebo dlouhé filmy je vždy prioritou vyjít vstříc přání zákazníka a co nejlépe naplnit jeho očekávání. Je pro mne důležité přemýšlet nad každým záběrem a celkovou skladbou videa. Už jen kvůli tomu si do svého týmu vybírám ty nejlepší a nejspolehlivější lidi. Dobrý scénář, svícení a kamera jsou základem pořádného videa i filmu. Váš film zkrátka pojmeme od úplného základu – tedy od námětu, přes scénář, produkci, kameru, svícení a střih, až po speciální efekty.

Střih

Umění střihu není pouze třešničkou na dortu celé filmové produkce. Je to velmi podstatná část audiovizuálního díla, která může v rukou schopného člověka z nudného filmu udělat zábavnou komedii. Je ovšem důležité dodržovat určitá pravidla a mít pro tuhle práci správný cit. Je potřeba neustále myslet na dramatičnost, výpovědní hodnotu a návaznost jednotlivých záběrů. Součástí střihu je také titulkování, barevné korekce a efekty. Právě díky uvedeným věcem střih trvá mnohonásobně déle než samotné natáčení. Každý projekt stříhám osobně, abych měl absolutní jistotu, že bude práce odvedena kvalitně.

Štáb

Na jednoduché akce jezdím sám. Při složitějším focení, natáčení, nebo při kombinaci obojího si s sebou beru klidně i několik kolegů, kteří pomáhají například s natáčením, svícením, záznamem zvuku, řízením, či jinými důležitými úkony. Tímto zajistím kvalitní a rychlou práci celého týmu, a tudíž i kvalitní výsledek.

Tisk

Mít v rukou hmatatelnou vzpomínku na důležitý okamžik je vždycky lepší. Máte-li zájem o vytištěné fotografie, či fotoknihy z vaší akce, nebo svatby, rád vám připravím návrh, který s vámi prokonzultuji a zajistím vše potřebné k vaší spokojenosti.

Fotokoutek

Nechte si na vaší akci zřídit fotokoutek, který se postará o zábavu hostů a oživí celý večer. Fotokoutek vám nainstalujeme i s fotopozadím a rekvizitami. V ceně je již zahrnutý fotograf, který vás bude celý večer ochotně fotit a fotokoutek obsluhovat. Fotografie jsou ihned po vyfocení vytisknuté a můžete si je odnést třeba domů.

Fotokniha

Z vyfocených fotografií vám zpracuji fotoknihu na míru. Postarám se za vás o sazbu i o tisk. Každá mnou vytvořená fotokniha je originál. Po vašem souhlasu bude kniha vytisknuta nejlepší možnou technologií, jakou lze použít. Kvalita je pro mě základ.

Menu
preloader